معرفی انواع سرامیک و کاشی استخری

معرفی انواع سرامیک و کاشی استخری


فروش سرامیک و کاشی استخری در به سرام

انواع طراحی های مختلف استخر ها وجود دارند که همه میدانند که پوشش کف و دیواره های استخر یا حوضچه ها، حرف اول را در زیبایی آنها میزند.در انواع این استخر ها از سرامیک و کاشی استخری استفاده میشود.

تفاوت رنگ کاشی های استخری و معمولی

اگر دقت کنید میبینید که در همه استخر ها، از سرامیک و کاشی با رنگ های آبی، نیلی، سبز و فیروزه ای استفاده شده است. این رنگ های سرد تداعی کننده ماهیت آب در ذهن انسان است و همچنین نور انعکاسی آن با چشم انسان سازگار تر است، البته ممکن است رنگ سرامیک دور استخر و کف آن با هم متفاوت باشد.
 
سرامیک های پرسلان استخری مقاوم
سرامیک های پرسلان استخری مقاوم

طرح های مختلف با کاشی ها و سرامیک های استخری:

انواع کاشی و سرامیک استخری وجود دارد ولی طرح کاشی کاری داخل استخر، به خلاقیت نصاب سرامیک و کاشی بستگی دارد که البته امروزه طراحی آن بر عهده طراح دکوراسیون فضای باز است.البته در برخی موارد، یک طرح مخصوص بر روی تعداد زیادی از کاشی ها به صورت مکمل چاپ شده است که میتوانید آنها را به عنوان طرح دیوار استخر یا طرح های کف استخر به کار ببرید.
 

طرح کاشی کاری کف استخر

طرح کاشی کف استخر و دیواره ها

اگر تمایلی به استفاده از طرح های مکمل ندارید، میتوانید از کاشی ها و سرامیک های معمولی استفاده کنید که انواع طرح سرامیک استخر با رنگ ها و سبک های متنوع در به سرام موجود میباشد.یکی از تفاوت های کاشی معمولی و استخری در طرح ها و برجستگی های کاشی استخری است.
انواع سرامیک های استخری از لحاظ جایگاه نصب:
سرامیک کف استخری، سرامیک و کاشی دیوار استخر

سرامیک لبه استخر:

در گذشته به علت عدم وجود این نوع کاشی ها، لبه استخر ها زاویه دار میشدند و امکان ایجاد حادثه یا آسیب برای افراد به وجود می آمد ولی اکنون کاشی های مخصوص برای لبه استخر وجود دارند که گوشه آنها منحنی است و با استفاده از آنها، اصول ایمنی رعایت میشود.پس از کاشی معمولی نمیتوان برای لبه های استخر استفاده کرد.
 

سرامیک و کاشی استخر

کاشی استخری خارجی و ایرانی
در بین تولیدات کاشی های استخری، محصولات خارجی هم مانند کاشی های استخری ایرانی حرفی برای گفتن دارند، طرح های زیبا و مینیاتوری حک شده روی بعضی از این کاشی ها، آنها را به خصوص و جذاب کرده است و کاشی استخری خارجی به یکی از محبوب ترین های سرامیک و کاشی مخصوص استخر تبدیل شده اند.لازم به ذکر است که این عامل میتواند بر روی قیمت کاشی هم تاثیر گذار باشد به عنوان مثال قیمت کاشی استخری یزد که با مواد اولیه ایرانی ساخته شده است و فرایند ساخت آن متفاوت بوده است میتواند با کاشی های خارجی متفاوت باشد.

قیمت کاشی استخری ارزان

به سرام نمایندگی سرامیک یزد در شیراز است که شامل شرکت های مختلف کاشی سازی در یزد میشود بنابراین طیف قیمت محصولات بسیار گسترده است و در صورت فروش عمده، شامل محصولات با قیمت های ارزان هم میشود.

قیمت کاشی استخر

قیمت کاشی های استخری بر مبنا های مختلفی تعیین میشود، همانطور که همه به دنبال سرامیک استخری ارزان هستند، باید بدانند طرح سرامیک، ضخامت لعاب و خود سرامیک، کیفیت آن، خارجی یا ایرانی بودن آن و دیگر موارد بر قیمت سرامیک استخری موثر هستند.
به عنوان مثال سرامیک های پرسلان استخری از بهترین سرامیک های موجود در بازار هستند،دلیل استفاده آنها در استخر میتوانید به دلیل جذب بسیار پایین رطوبت و مقاومتاشن در برابر ضربه باشد.
در استخر های روباز، سربسته یا استخر های باغی و شخصی معمولا از کاشی های به خصوص و متفاوتی استفاده نمیشود ولی گاهی اوقات بر اساس دیزاین و طراحی های مختلف استخر ها، از کاشی ها و سرامیک ها با طرح ها و جنس متفاوت استفاده میکنند.البته کاشی استخر روباز یا استخر هایی که در فضا های باز قرار دارند و سیستم گرمایشی ندارند، باید در برابر نوسانات دمایی و کاهش دمای بسیار زیاد، مقاوم باشند.بنابراین در کاشی کاری استخر باغ ها، باید از سرامیک مخصوص استخر استفاده کرد.
 
طرح کاشی کاری کف استخر
طرح کاشی کاری کف استخر

خرید موزاییک استخری

معمولا استخر های باغی و سرباز، با بتن کف پوشی میشدند ولی اکنون با استفاده از کاشی ها، سرامیک و موزائیک مخصوص، این کار را انجام میدهند.دلیل استفاده از بتن و موزاییک هم میتواند کاهش هزینه و یا عمر بیشتر سازه ساختاری استخر باشد.

عمده فروشی سرامیک در شیراز

به سرام نمایندگی ایفا سرام,کوثر ابرکوه و سرامیک پاسارگاد آباده در شیراز؛از جمله معروف ترین شرکت های تولید سرامیک در ایران است. برای کاشی کاری بخش های مورد نظر خودتان و یا برای خرید عمده، میتوانید از به سرام با قیمت مناسب، کاشی و سرامیک خریداری کنید.